Afdrukken E-mail

Rijbewijs CE

Kandidaten die met een een aanhanger achter de vrachtauto of trekker-oplegger willen rijden dienen in het bezit te zijn van rijbewijs CE.

Inhoud

Tijdens de opleiding wordt onder andere aandacht besteed aan situaties die in de praktijk veel voorkomen waaronder het controleren van de vrachtauto, keren, achteruitrijden, laadperron, hellingproef en verkeersinzicht.

Frequentie

Op aanvraag

Duur

Belangrijk is om vooraf een intake te bespreken, deze duurt 1 ½ uur, hierin wordt samen met de instructeur ingeschat hoeveel lessen men nodig heeft voor deze opleiding.

Leslocatie

Omgeving Nieuwegein

Lestijden

In onderling overleg

Examen

In principe worden de praktijkexamens afgenomen op de locatie Parkerbaan 20 te Nieuwegein. Dit examen begint met de voorbereiding en controle van de papieren en het voertuig. Daarna rijdt u binnen en buiten de bebouwde kom en op verschillende wegtypen. Tijdens het examen moet u aantonen het voertuig in alle facetten onder uiteenlopende omstandigheden te beheersen. Belangrijk onderdeel van het examen zijn de bijzondere verrichtingen, zoals een bocht achteruit rijden en keren door middel van steken. Voor deelname aan het examen dient u in bezit te zijn van het rijbewijs C.

Prijzen

€ 70,00 per uur (excl. examenkosten)

Direct inschrijven?

Klik hier om u direct voor deze opleiding in te schrijven!

Meer informatie?

Neem voor meer informatie gerust contact met ons op via
telefoonnummer (030) 600 50 80 of mail naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 

Snel contact

Tel. (030) 600 50 80

Vertalen met Google

English Dutch French German Polish

Inschrijven nieuwsbrief

Uw naam:
Email:

Examencentrum

Volg ons via Social Media!

FacebookLinkedinTwitter

Vacatures

Wegwijzer

Op zoek naar een leuke baan in de transport of logistieke sector? BACE brengt werkgever én werknemer bij elkaar!

Klik hier voor meer informatie.

Referenties

BACE