Afdrukken E-mail

Luchtvracht Veiligheid Adviseur

De training ‘Adviseur’ is voor alle medewerkers die namens het bedrijf eindverantwoordelijkheid hebben in het kader van “Wet tot wijziging van de luchtvaartwet inzake de beveiliging op de luchtvaartterreinen.” Het doel van de opleiding is het creëren van bewustwording rondom aspecten van veiligheid rondom luchtvracht. Onderdeel van genoemde wet is dat geregistreerde agenten, vervoerders en aanbieders een aanspreekpunt naar de Koninklijke Marechaussee hebben in de vorm van een Beveiligings Adviseur Luchtvracht/post (BAL).

Inhoud

Er zijn 3 functieniveaus: medewerker, controleur en adviseur. De aanpak is integraal bedrijfsgericht.

De BAL (zie hierboven) dient indien gewenst alle informatie aan de Koninklijke Marechaussee te verschaffen betreffende het beveiligingsbeleid en de beveiligmaatregelen die zijn getroffen. De BAL dient er op toe te zien dat de medewerkers worden getraind.

De training heeft de volgende items:

  • De achtergronden van en rond terrorisme;
  • Maatregelen om terrorisme te verkomen;
  • De verantwoordelijkheden, bevoegdheden en taken van de overheden die betrokken zijn bij de beveiliging van luchtvracht;
  • Goede kennis van detectieapparatuur;
  • Kennis met betrekking tot didactiek en opleiden.

Duur

Functieniveau Medewerker: 1 dagdeel.
Functieniveau Controleur: 2 dagdelen.
Functieniveau Adviseur: 4 dagdelen.

Leslocatie

De training wordt In Company gegeven, in samenwerking met HCM Training & Consultancy

Lestijden

In onderling overleg

Bijzonderheden

De ‘Air Cargo Security’ bewustwordingstraining is verplicht sinds 1 januari 2003 voor ieder die beroepshalve fysiek in aanraking komt met luchtvracht. De aanpak is integraal bedrijfsgericht.

Prijzen

In Company: Prijs op offertebasis

Offerte aanvragen?

Klik hier om direct een offerte aan te vragen.

Meer informatie?

Neem voor meer informatie gerust contact met ons op via
telefoonnummer (030) 600 50 80 of mail naar Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken

 

Nieuwsbrief

Naam:
Email:

Referenties

BACE

Contact

bel-contact

vraag-stellen

Advies-afspraak

Offerte-aanvraag

Direct-inschrijven

EVC-Centrum

EVC-Keurmerk

Aanbieding

schrijf-nu-in

Wie zich nú inschrijft voor het Ondernemersdiploma Goederen/Taxi of Bus, ontvangt een aantrekkelijke korting
op de cursuskosten! Klik hier voor meer informatie.

Professionals Only

masterclasses

Vacatures

Vacatures

Op zoek naar een leuke baan in de transport of logistieke sector? BACE brengt werkgever én werknemer bij elkaar!

Klik hier voor meer informatie.